01:05

Prezentowanie wina

Spraw, aby wino było opakowaniem.

Oznacza to, że wino nie musi być koniecznie zawijane ani wkładane do torby lub pudełka. Jeśli butelka jest wystarczająco ładna, dodanie kokardki lub wstążki to prawie wszystko, co musisz zrobić. Poza tym większość opakowań na wino tak naprawdę nie ukrywa faktu, że dajesz butelkę wina, co przeczy celowi.
Ponadto włożenie wina do pudełek może je podgrzać, co może być problemem w przypadku droższych win. O wiele lepiej jest starać się, aby wino było chłodne. Jeśli jest to szczególnie drogie wino, które powinno być przechowywane w piwnicy, rozważ trzymanie go w lodówce do czasu, aż dasz je swojemu przyjacielowi.

Pomyśl o dodaniu akcesoriów.

Jeśli chcesz, aby prezent był wyjątkowo wyjątkowy, dołącz prezent do wina. Możesz na przykład wybrać fajny i zabawny korkociąg lub karafkę. Możesz również wybrać termometr do wina, aby osoba mogła podawać wino w odpowiedniej temperaturze. Inne opcje obejmują fantazyjne lub wyjątkowe kieliszki do wina lub wieszak ścienny.

Poczekaj na dobry czas.

Jeśli ty i twój przyjaciel jesteście koneserami wina, wybierz moment, w którym możesz opowiedzieć tej osobie trochę o winie. Oczywiście nie chcesz zanudzać kogoś, kto nie jest zainteresowany wszystkimi szczegółami wina, ale jeśli wiesz, że osoba będzie zainteresowana, poczekaj, aż nie będzie zajęta czymś innym.Copyright © Opakowania i kosze prezentowe , Blogger