11:44

Dlaczego wino jest idealnym prezentem firmowym

 Wymyślenie idealnego prezentu dla pracowników lub klientów nie musi być kłopotliwe.

Jeśli próbujesz znaleźć idealny sposób na okazanie wdzięczności klientom, współpracownikom lub pracownikom, nie szukaj dalej. Podziękuj, popijając winem. Dobre wino to klasyczny prezent, który przemawia do różnych osób, ale nadal wygląda tak, jakbyś się nad tym zastanowił (czyli nie karta podarunkowa w przejściu do kasy).

Są szyte na miarę, ale łatwe

Każdy chce mieć spersonalizowany prezent. Twoi pracownicy chcą wiedzieć, że ich słuchasz, koledzy chcą wiedzieć, że naprawdę Ci zależy, a Twoi klienci chcą czegoś, co pokazuje, że ich znasz. Ale to staje się trudne i stresujące. W przypadku wina możesz podjąć skrojoną na miarę, mądrą decyzję opartą na kilku faktach, bez konieczności wkładania wysiłku w składanie ogromnego, spersonalizowanego koszyka.

Powiedzmy, że raz poszedłeś na kolację z klientem. Przypomniałeś sobie, że zamówili czerwone wino. I masz to – ta mała informacja może być Twoim prezentem na lata. To łatwy wybór, który nie przedstawia się jako leniwy.Jest wyrafinowany

Jak powiedzieliśmy, wino nie jest leniwe (no, chyba że chcesz, żeby było). W rzeczywistości wino jest znane z tego, że jest wyrafinowanym wyborem, zwłaszcza jeśli wybierzesz odpowiednią butelkę. Niesie w sobie wdzięk i obecność w butelce, której większość innych prezentów po prostu nie zapewnia. Co bardziej wyrafinowane: vintage Cabernet? Albo kartę podarunkową na dostawę jedzenia?

Wino jest idealne do świętowania

Ostatnim powodem, dla którego uważamy, że wino jest idealnym prezentem firmowym, jest jego uroczysty charakter. Pomyśl o tym — kiedy ludzie chcą świętować, zwykle sięgają po butelkę szampana. Tak więc, jeśli gratulujesz komuś dobrze wykonanej pracy, butelka szampana lub prosecco zrobi właściwą sztuczkę. To idealny prezent, gdy chcesz nagrodzić osoby, z którymi pracujesz, za ich oddaną pracę.

Dlatego następnym razem, gdy szukasz najlepszego prezentu dla współpracownika, członka zespołu lub klienta, niech wino będzie pierwszym prezentem, który wślizgnie się do twoich myśli. A kiedy szukasz idealnej butelki? A nawet jeśli chcesz tylko butelki, aby uczcić sukces zespołu, mamy to. Miłego świętowania!


Copyright © Opakowania i kosze prezentowe , Blogger