04:17

Wina na Dzień Ojca

Dzień Ojca to wspaniały czas na rodzinne spotkania i spędzanie czasu z bliskimi. To także wspaniały czas na ucztę; a wraz z nim wspaniałe okazje do picia wina.
Biorąc pod uwagę czas tego święta, wypadający weekend jest często wypełniony zajęciami na świeżym powietrzu, takimi jak gotowanie, gra w golfa lub inne sporty. Oznacza to, że niektóre wysokiej jakości czerwone wina lub niektóre bogate białe wina będą pasować do większości potraw podawanych przy takich okazjach.
Tata potrzebuje wina, aby uzupełnić szybko wyczerpujący się zapas, ale nie byle jakiego wina. Potrzebuje win głęboko interesujących, rozmyślnych, mocnych i wyrazistych. Wina z osobowością i stylem. Wina, które potrafią ujawniać niuanse w szkle i z czasem nabierają złożoności w butelce.

Zinfandel 2013

Wino jest bardzo ciemne w butelce i przylega do boku kieliszka, gdy go obracasz. Pachnie zarówno słodko jak ciasto, jak i pikantnie jak ziarno pieprzu i ma doskonałą równowagę. Zinfandel ma wyższą zawartość alkoholu (prawie 16%), więc jeśli twój tata pije whisky, byłoby to świetne wino, które pomieści jego gusta.

Cabernet Sauvignon 2012

Ten Cabernet Sauvignon jest idealny dla taty kochającego czerwone wino. Idealne do grilla lub makaronu, to młode wino będzie uzupełnieniem corocznej letniej kuchni z okazji Dnia Ojca. Kiedy nadejdzie czas, wino to jest również świetnym wyborem na imprezy tailgating. To kalifornijskie wino jest gładką mieszanką Cabernet Sauvignon, Merlot i Malbec i charakteryzuje się bogatym aromatem śliwki i wanilii oraz delikatniejszymi taninami.

Pinot Grigio Porer 2013

Jest to Pinot Grigio o średniej budowie z regionu Alto Adige w północnych Włoszech. Terytorium tego regionu nadaje temu winu wspaniałe mineralne wykończenie. To wino idealne dla taty, który lubi ciepłe przyprawy i lekko dębowe napoje. Wino to świetnie nadaje się na lato, ponieważ celebruje smak owoców późnego lata, takich jak aplikatory i gruszki.

Cabernet Sauvignon 2013

Cabernet Sauvignon to cudownie soczyste wino z nutą śliwki i wiśni w połączeniu z ostrzejszymi nutami goździków i cynamonu. Przed wypiciem zaleca się dekantację tego wina przez około godzinę, aby w pełni się otworzyło.Zinfandel 2012

Jest to odważnie wyglądające wino, charakteryzujące się atramentowo-fioletową barwą. To wino jest nieco ostrzejsze niż wiele innych win z tej listy, więc jeśli twój tata nie jest fanem win owocowych, to wino na bazie cynamonu i gałki muszkatołowej może być o wiele bardziej w jego zaułku.

Cabernet Sauvignon 2009

Wino to charakteryzuje się doskonałą równowagą i odważnymi owocowymi smakami. Podobnie jak kilka innych win z tej listy, owocowość tego wina doskonale komponuje się z upałem lata.

Jakie wino najlepiej podarować na prezent?

Chardonnay. Chardonnay to najpopularniejszy rodzaj białego wina na rynku.
Cabernet Sauvignon. Pod względem popularności cabernet sauvignon jest czerwonym winem odpowiednikiem chardonnay.
Pinot Gris.
Pinot Noir.
Sauvignon Blanc.
Riesling.


Copyright © Opakowania i kosze prezentowe , Blogger