czwartek, 12 stycznia 2017

Pudełko na ślub

Pudełko na ślubPudełko na ślub


pakowanie wina na ślub
Pudełko na ślub

Pudełka na ślub

Pudełka na ślub na wino

Pudełko na ślub na wino

Pudełko na ślub na wesele

opakowanie na ślub na wesele

opakowanie na weseleOferujemy szeroki wybór opakowań na alkohole: z grawerem, z napisem, z logotypem, szare, białe, kolorowe, kaszerowane z logo.
Pudełko na wino z logo jest zrobione z 4 warstwowej tektury falistej. Produkowane przez nas pudełka do wina mogą być w w wersji z okienkiem lub bez, z grawerem, z napisem, z logotypem. Pudełka na wino – opakowania, pudełka na wino prosto od producenta. Polski produkt – produkowany w Polsce. 
Kartony i pudełka na wino są idealnym rozwiązaniem gdy chcesz wysłać wino w formie przesyłki lub zapakowane w kosz na prezenty bez względu ile jest butelek.
Tekturowe pudełko do wina zrobione jest z tektury falistej o różnej ilości warstw papieru, więc otrzymujesz najwyższej jakości opakowanie odporne na rozerwanie. Pudełka i opakowania ozdobne na wino, dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach.
Posiadamy duży wybór opakowań, pudełek do wina, pudełka na alkohole w tym opakowania na wino, wódkę, piwo, szampana. Poszukujesz czegoś innego, proszę - oto opakowania kaszerowane - pudełka na wino w kolorach: niebieskim, brązowym, czerwonym, bordowym lub złotym. Zajmujemy się produkcją kaszerowanych opakowań kartonowych.
W najbliższe Święta Bożego Narodzenia doceń swoich pracowników, wybierz kosze prezentowe upominkowe jako ekskluzywne Prezenty dla Kontrahentów, Klientów, Firm i Pracowników - w wersji szarej, białej lub kolorowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz