sobota, 14 stycznia 2017

Opakowanie na wino na wesele

Opakowanie na wino na wesele.
Pudełko do wina z motywem ślubnym, opakowanie ślubne do szampana lub innego alkoholu wysokoprocentowego. Pudełko do wina produkowane w Polsce, wykonane z tektury falistej. Nasze wyjątkowe pudełka ślubne na wino to niezbędny element w tym ważnym dniu, świetnie sprawdzi się jako oryginalny prezent na ślub.

Opakowanie na wino na weseleIdealny prezent dla młodej pary z okazji ślubu i nie tylko! Pudełko z dobrym winem, które idealnie sprawdzi się jako prezent zamiast kwiatów. Pudełko ozdobne na ślub do wina z grawerem o tematyce ślubnej to niepowtarzalne opakowanie na butelkę wina. Okazjonalne pudełko do pakowania win na ślub wykonane jest z tektury z wyciętym laserem napisem wg wzorów poniżej.
Jak zapakować butelkę wina, aby było praktycznie i efektownie! Jak zapakować wino dla pary młodej? Jak zapakować wino na prezent ślubny? Pakowanie butelki wina na prezent? Jak oryginalnie zapakować butelkę wina?

pudełko na wino na wesele

Pudełko do wina na ślub


pudełka na wino na wesele

Opakowanie na wino na wesele
opakowania na wino na wesele

Oferujemy szeroki wybór opakowań na alkohole: z grawerem, z napisem, z logotypem, szare, białe, kolorowe, kaszerowane z logo.
Pudełko na wino z logo jest zrobione z 4 warstwowej tektury falistej. Produkowane przez nas pudełka do wina mogą być w w wersji z okienkiem lub bez, z grawerem, z napisem, z logotypem. Pudełka na wino – opakowania, pudełka na wino prosto od producenta. Polski produkt – produkowany w Polsce. 
Kartony i pudełka na wino są idealnym rozwiązaniem gdy chcesz wysłać wino w formie przesyłki lub zapakowane w kosz na prezenty bez względu ile jest butelek.
Tekturowe pudełko do wina zrobione jest z tektury falistej o różnej ilości warstw papieru, więc otrzymujesz najwyższej jakości opakowanie odporne na rozerwanie. Pudełka i opakowania ozdobne na wino, dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach.
Posiadamy duży wybór opakowań, pudełek do wina, pudełka na alkohole w tym opakowania na wino, wódkę, piwo, szampana. Poszukujesz czegoś innego, proszę - oto opakowania kaszerowane - pudełka na wino w kolorach: niebieskim, brązowym, czerwonym, bordowym lub złotym. Zajmujemy się produkcją kaszerowanych opakowań kartonowych.
W najbliższe Święta Bożego Narodzenia doceń swoich pracowników, wybierz kosze prezentowe upominkowe jako ekskluzywne Prezenty dla Kontrahentów, Klientów, Firm i Pracowników - w wersji szarej, białej lub kolorowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz