czwartek, 12 stycznia 2017

Opakowanie kaszerowane z logoOpakowanie kaszerowane z logo

Opakowanie kaszerowane z logo

Opakowanie kaszerowane z logo

Opakowania kaszerowane z logo

pudełko kaszerowane z logo

pudełka kaszerowane z logo

kartonik kaszerowany z logo


opakowanie ślubne na wino

Oferujemy szeroki wybór opakowań na alkohole: z grawerem, z napisem, z logotypem, szare, białe, kolorowe.
Pudełko na wino z logo jest zrobione z 4 warstwowej tektury falistej. Produkowane przez nas pudełka do wina mogą być w w wersji z okienkiem lub bez, z grawerem, z napisem, z logotypem. Pudełka na wino – opakowania, pudełka na wino prosto od producenta. Polski produkt – produkowany w Polsce. 
Kartony i pudełka na wino są idealnym rozwiązaniem gdy chcesz wysłać wino w formie przesyłki lub zapakowane w kosz na prezenty bez względu ile jest butelek.
Tekturowe pudełko do wina zrobione jest z tektury falistej o różnej ilości warstw papieru, więc otrzymujesz najwyższej jakości opakowanie odporne na rozerwanie. Pudełka i opakowania ozdobne na wino, dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach.
Posiadamy duży wybór opakowań, pudełek do wina, pudełka na alkohole w tym opakowania na wino, wódkę, piwo, szampana. Poszukujesz czegoś innego, proszę - oto opakowania kaszerowane - pudełka na wino w kolorach: niebieskim, brązowym, czerwonym, bordowym lub złotym. Zajmujemy się produkcją kaszerowanych opakowań kartonowych.
W najbliższe Święta Bożego Narodzenia doceń swoich pracowników, wybierz kosze prezentowe upominkowe jako ekskluzywne Prezenty dla Kontrahentów, Klientów, Firm i Pracowników - w wersji szarej, białej lub kolorowej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz