poniedziałek, 16 stycznia 2017

Jak zapakować wino dla pary młodej?


Jak zapakować wino dla pary młodej?


Jak zapakować butelkę wina, aby było praktycznie i efektownie! Jak zapakować wino dla pary młodej? Jak zapakować wino na prezent ślubny Pakowanie butelki wina na prezent? Jak oryginalnie zapakować butelkę wina? Skrzynka na wino prezent ślubny? Skrzynka na wino na ślub? Pudełko na wesele z grawerem? Skrzynka na wino prezent ślubny? A może skrzynki na wino z lidla? Wino na ślub zamiast kwiatów? lub odwieczne pytanie co zamiast kwiatów na ślub? Kupujesz wino półwytrawne na wesele, zapakuj je. Wino na wesele jako prezent? Tak, Wino może być świetnym prezentem lecz jak wino zamiast kwiatów na wesele mam zapakować? Jak zapakować wino w papier? Jak udekorować wino na ślub? Jak ustroić wino na prezent? Jak oryginalnie zapakować butelkę wina? Jak ubrać butelkę wina na wesele?

WŁAŚNIE TAK


Jak zapakować wino dla pary młodej?

Jak zapakować wino dla pary młodej?

Pudełko na wino na wesele


OFERTA WSPÓLNA
Oferujemy szeroki wybór opakowań na alkohole: z grawerem, z napisem, z logotypem, szare, białe, kolorowe, kaszerowane z logo.
Pudełko na wino z logo jest zrobione z 4 warstwowej tektury falistej. Produkowane przez nas pudełka do wina mogą być w w wersji z okienkiem lub bez, z grawerem, z napisem, z logotypem. Pudełka na wino – opakowania, pudełka na wino na wesele prosto od producenta. Polski produkt – produkowany w Polsce. 
Kartony i pudełka na wino są idealnym rozwiązaniem gdy chcesz wysłać wino w formie przesyłki lub zapakowane w kosz na prezenty bez względu ile jest butelek.
Tekturowe pudełko do wina zrobione jest z tektury falistej o różnej ilości warstw papieru, więc otrzymujesz najwyższej jakości opakowanie odporne na rozerwanie. Pudełka i opakowania ozdobne na wino, dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach.
Posiadamy duży wybór opakowań, pudełek do wina, pudełka na alkohole w tym opakowania na wino, wódkę, piwo, szampana. Poszukujesz czegoś innego, proszę - oto opakowania kaszerowane - pudełka na wino w kolorach: niebieskim, brązowym, czerwonym, bordowym lub złotym. Zajmujemy się produkcją kaszerowanych opakowań kartonowych.
W najbliższe Święta Bożego Narodzenia doceń swoich pracowników, wybierz kosze prezentowe upominkowe jako ekskluzywne Prezenty dla Kontrahentów, Klientów, Firm i Pracowników - w wersji szarej, białej lub kolorowej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz